Webform Workflows Element (1.0.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (33 entries)

en: Email settings
uk: Налаштування електронної пошти

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Message
uk: Повідомлення

en: No log messages available.
uk: Повідомлення в журналі відсутні.

en: User
uk: Користувач

en: All
uk: Все

en: To:
uk: Кому:

en: Custom
uk: Власний

en: Color
uk: Колір

en: Workflow
uk: Документообіг

en: Transition
uk: Перехід

en: From:
uk: Від:

en: Subject:
uk: Тема:

en: webform
uk: вебформа

en: Webform
uk: Вебформа

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Workflow state
uk: Робочий стан

en: Radio buttons
uk: Радіо-кнопки

en: Initial state
uk: Початковий стан

en: User interface settings
uk: Налаштування інтерфейсу користувача

en: Workflow settings
uk: Налаштування виконуваних процесів

en: Workflows
uk: Варіанти документообігу

en: Transitions
uk: Переходи

en: Submission
uk: Надсилання

en: Theme:
uk: Тема:

en: Webform ID
uk: ID вебформи

en: Email default settings
uk: Базові налаштування електронної пошти

en: Debugging is enabled
uk: Зневадження увімкнено

en: Settings:
uk: Налаштування:

en: Sent when:
uk: Коли надіслано:

en: Reply to:
uk: Відповідь:

en: Webform Workflows Element
uk: Вебформа: Елемент робочих процесів
