Webform Workflows Element (1.0.0-alpha3) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Email settings
it: Impostazioni email

en: Edit
it: Modifica

en: Date
it: Data

en: Message
it: Messaggio

en: No log messages available.
it: Nessun messaggio di log disponibile.

en: User
it: Utente

en: All
it: Tutti

en: To:
it: A:

en: Custom
it: Personalizzato

en: Color
it: Colore

en: Transition
it: Transizione

en: From:
it: Da:

en: Subject:
it: Oggetto:

en: Notification
it: Notifica

en: Radio buttons
it: Pulsanti di opzione

en: User interface settings
it: Configurazioni interfaccia

en: Workflow settings
it: Impostazioni del flusso di lavoro

en: Workflows
it: Workflow

en: Transitions
it: Transizioni
