Webform Workflows Element (2.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Message
cy: Neges

en: No log messages available.
cy: Dim negeseuon log ar gael.

en: Required
cy: Yn ofynnol

en: User
cy: Defnyddiwr

en: All
cy: I gyd

en: Custom
cy: Addasu

en: Log message
cy: Neges log

en: Plain text
cy: Testun plaen

en: Color
cy: Lliw

en: Optional
cy: Dewisol

en: Attachments
cy: Atodiadau

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: Workflow settings
cy: Gosodiadau llif gwaith
