Webform Workflows Element (2.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Email settings
si: විද්‍යුත් තැපැල් සැකසුම්

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Plain text
si: සරල වගන්ති
