Webform Workflows Element (2.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Email settings
ur: ای میل کی ترتیبات

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Message
ur: پیغام

en: No log messages available.
ur: کوئ لاگ پیغامات موجود نہیں۔

en: Required
ur: درکار

en: Color
ur: رنگ
