Webform Workflows Element (2.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Message
bg: Съобщение

en: No log messages available.
bg: Няма лог. съобщения

en: Required
bg: Задължително

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: To:
bg: До:

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Log message
bg: Съобщение от регистъра

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: State
bg: Статус

en: Color
bg: Цвят

en: Optional
bg: По желание

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: From:
bg: От:

en: Subject:
bg: Заглавие:

en: Workflow settings
bg: Workflow настройки
