Webform Navigation (8.x-1.0-alpha11) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Webform
uk: Вебформа

en: Enable debugging
uk: Увімкнути зневадження

en: About
uk: Про модуль

en: Development settings
uk: Налаштування для розробки

en: If checked, every handler method invoked will be displayed onscreen to all users.
uk: Якщо позначено, кожен викликаний метод обробки відображатиметься на екрані для всіх користувачів.

en: Invoked @id: @class_name:@method_name @context1
uk: Викликано @id: @class_name:@method_name @context1

en: Webform Navigation
uk: Вебформа: Навігація

en: Creates a navigation setting for webform that allows users to navigate forwards and backwards through wizard pages when the wizard navigation progress bar is enabled.
uk: Створює навігаційний параметр для вебформи, який дозволяє користувачам переходити вперед і назад сторінками майстра, коли ввімкнено панель поступу навігації майстра.
