Webhooks (2.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Inactive
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯ

en: Events
kn: ಕಾರ್ಯಕ್ರಮಗಳು

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Headers
kn: ಹೆಡರ್‌ಗಳು

en: inactive
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯ

en: Activate
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಳಿಸು

en: Deactivate
kn: ನಿಷ್ಕ್ರಿಯಗೊಳಿಸು

en: Secret
kn: ರಹಸ್ಯವಾದ
