Webhooks (2.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်
