Webhooks (2.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: active
ne: सक्रिय

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
