Webhooks (2.0.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: active
ku: چالاکە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
