Webhooks (2.0.0-alpha2) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ
