Webhooks (2.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afişează

en: Created
ro: Creat

en: Active
ro: Activ

en: active
ro: activ

en: Inactive
ro: inactiv

en: Events
ro: Evenimente

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Token
ro: Simbol

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Machine name
ro: Numele mașinii
