Webhooks (2.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Active
ast: Activu

en: active
ast: activu

en: Authored on
ast: Autoría en
