Webhooks (2.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: active
af: aktief

en: Authored on
af: Geskep op
