Webhooks (2.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: active
hr: aktivan

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
