Webhooks (8.x-1.0-alpha6) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Active
el: Ενεργό

en: active
el: ενεργός

en: Events
el: Γεγονότα

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
