Webhooks (8.x-1.0-alpha6) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Active
he: פעיל

en: active
he: פעיל

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Events
he: אירועים

en: Authored on
he: בתאריך

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: inactive
he: לא פעיל

en: Activate
he: הפעל

en: Deactivate
he: בטל הפעלה

en: Machine name
he: שם מכונה
