Webhooks (8.x-1.0-alpha6) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Created
lv: Izveidots

en: Active
lv: Aktīvs

en: active
lv: aktīvs

en: Events
lv: Notikumi

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Activate
lv: Aktivizēt

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
