Webhooks (8.x-1.0-alpha7) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: active
kk: белсенді

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Authored on
kk: Уақыты

en: File download
kk: Қотарған файл
