Webhooks (8.x-1.0-alpha7) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Edit
ru: Редактировать

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Active
ru: Активно

en: active
ru: активно

en: Inactive
ru: Неактивно

en: Events
ru: Мероприятия

en: User login
ru: Вход на сайт

en: Authored on
ru: Создан в

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Content Type
ru: Тип материала

en: inactive
ru: неактивно

en: Activate
ru: Активировать

en: Deactivate
ru: Деактивировать

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: File download
ru: Скачивание файла

en: Secret
ru: Секрет

en: Payload
ru: Полезная нагрузка
