Webhooks (8.x-1.0-alpha7) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Edit
se: Rievdat

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: File download
se: Viečča fiilla
