Webhooks (8.x-1.0-alpha8) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: active
gl: activo

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Events
gl: Eventos

en: Authored on
gl: Creado en

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Content Type
gl: Tipo de Contido

en: Activate
gl: Activar

en: Machine name
gl: Nome de sistema
