Webhooks (8.x-1.0-alpha8) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: active
km: សកម្ម

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
