Webhooks (8.x-1.0-alpha8) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Edit
sk: Upraviť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: active
sk: aktívny

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Events
sk: Udalosti

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: inactive
sk: neaktívny

en: Activate
sk: Aktivovať

en: Deactivate
sk: Deaktivovať

en: Machine name
sk: Strojový názov
