Webhooks (8.x-1.0-alpha9) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: List
es: Listado

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Label
es: Etiqueta

en: View
es: Ver

en: Created
es: Creado

en: Active
es: Activo

en: active
es: activo

en: Inactive
es: Inactivo

en: Events
es: Eventos

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Token
es: Comodín

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: inactive
es: inactivo

en: Activate
es: Activar

en: Deactivate
es: Desactivar

en: Machine name
es: Nombre de sistema
