Webhooks (8.x-1.0-alpha9) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: active
lt: aktyvus

en: Inactive
lt: Neaktyvus

en: Events
lt: Įvykiai

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Deactivate
lt: Deaktyvuoti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
