Webhooks (8.x-1.0-alpha9) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Active
nl: Actief

en: active
nl: actief

en: Inactive
nl: Inactief

en: Events
nl: Evenementen

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: inactive
nl: inactief

en: Activate
nl: Activeer

en: Deactivate
nl: Deactiveer

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Secret
nl: Geheim

en: Payload
nl: Inhoud
