Webhooks (8.x-1.0-alpha9) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය
