Webhooks (8.x-1.0-alpha10) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: active
sr: активан

en: Content Type
sr: Тип садржаја

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
