Web Newsletter (10.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored on
bs: Napisano
