Web Newsletter (10.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Author
el: Συντάκτης

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο
