Web Newsletter (10.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Author
fr: Auteur

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: Updated
fr: Mis à jour

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Changed
fr: Modifié

en: The configuration has been updated.
fr: La configuration a été mise à jour.
