Web Newsletter (10.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Author
oc: Autor

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat
