Web Newsletter (10.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Changed
tr: Değişti
