Web Newsletter (10.0.0-alpha2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Authored on
af: Geskep op
