Web Newsletter (10.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Created
ca: Creat

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat
