Web Newsletter (10.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Author
gl: Autor/a

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado
