Web Newsletter (10.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
