Web Newsletter (10.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: Authored on
ru: Создан в

en: Changed
ru: Изменение

en: The configuration has been updated.
ru: Настройки были изменены.
