Web Newsletter (10.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored on
sq: Krijuar më
