Web Newsletter (10.0.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: Created
da: Oprettet

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Changed
da: Ændret
