Web Newsletter (10.0.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud
