Web Newsletter (10.0.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Author
fi: Tekijä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut
