Web Newsletter (10.0.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Author
kk: Автор

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored on
kk: Уақыты
