Web Newsletter (10.0.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Author
pt: Autor

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Configurações

en: Save
pt: Salvar

en: View
pt: Ver

en: Updated
pt: Atualizado

en: Created
pt: Criado

en: Authored on
pt: Escrito em

en: Changed
pt: Alterado
