Web Newsletter (10.0.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne
