Web Newsletter (10.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Author
uk: Автор

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: Created
uk: Створено

en: Authored on
uk: Створено

en: Changed
uk: Змінено
