Web Newsletter (10.0.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
