Web Newsletter (10.0.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Author
bn: লেখক

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Authored on
bn: লিখিত হয়েছে
